W obecnych czasach bardzo ważny stał się wybór prawidłowego okna. Przy wyborze nowych okien znaczącą rolę oprócz spraw estetycznych grają też aspekty funkcjonalne. Na naszych stronach znajdą Państwo wszystko, co trzeba wiedzieć o oknie – od rozważań nad właściwym materiałem na ramę i kosztami poprzez parametry izolacji cieplnej i akustycznej aż po ochronę antywłamaniową i bezpieczeństwo. Nasza firma produkuje i oferuje szeroki asortyment okien i drzwi PCV, odpowiadających indywidualnym potrzebom każdego Klienta. Produkujemy okna o standardowych rozmiarach (budownictwo wielkopłytowe) oraz w wymiarach wg indywidualnych oczekiwań Klienta. Nasze okna produkujemy z najlepszych w Europie profili PCV, dostarczanych przez niemiecką firmę Gealan oraz stosujemy wysokiej jakości okucia firmy Winkhaus. W naszej ofercie znajdziecie Państwo:
 • tradycyjne okna PCV zbudowane na bazie białych lub kolorowych profili (jednostronnych lub dwustronnych),
 • okna i drzwi balkonowe antywłamaniowe,
 • stolarkę PCV do budowy ogrodów zimowych.
  Oprócz produkcji i sprzedaży gotowych wyrobów z zakresu stolarki PCV zapewniamy także ich transport oraz profesjonalny montaż. Decydując się na okna z naszej firmy dokonujecie państwo właściwego wyboru:

 • BEZPIECZEŃSTWO
  Każdy z nas chce czuć się bezpiecznie we własnm domu. Ochrona dóbr materialnych i niematerialnych w domu czy też w mieszkaniu zależy także od ochrony, jaką dają systemy zabezpieczeń okien i drzwi. Zastosowanie nowoczesnych elementów okuć w naszych oknach zapewnia bezpieczeństwo na wiele sposobów. Kute blachy ze stali do zamków z zaczepami grzybkowymi i zamykające warianty klamek dodatkowo wzmacniają bezpieczeństwo. Grubościenne profile zapewniają to, że odporność okuć na wyrwanie wzrasta jeszcze bardziej. Przylga uszczelki środkowej, tego systemu chroni okucie przed niepożądanym działaniem z zewnątrz i zapobiega tym sposobem, by narzędzia używane przy próbie włamania zdołały przebić się aż do okucia. Wysokie bezpieczeństwo zapewniają również szyby antywłamaniowe.
  JAKOŚĆ
  Nasze okna są wykonane z doskonałej jakości półproduktów. Zastosowane profile, okucia, szyby - zapewniają bardzo wysoką jakość i trwałość gotowych okien. Dzięki stalowym wzmocnieniom uzyskano bardzo sztywną konstrukcję okna.
  OSZCZĘDNOŚĆ i OCHRONA CIEPŁA
  Miejscem dużych strat energii cieplnej są otwory okienne. Odnotowany w ostatnich latach dalszy wzrost wymogów wobec termoizolacji zmusił producentów okien do wysiłków, aby poprawić właściwości termoizolacyjne w systemach stosowanych profili PCV. Celem tych starań było opracowanie profili, których współczynnik przenikania ciepła zbliży się do takiego samego współczynnika jak ten uzyskiwany w przypadku szkła. Obecnie w naszej ofercie znajdują się okna, których system profili ma wartość U rzędu 1,2 W/m2K przy jednoczesnym zastosowaniu standardowych wzmocnień stalowych. Właściwości izolacyjne PCV, oraz doskonała szczelność i wielokomorowa budowa stosowanych przez nas profili PCV, gwarantują zatrzymanie ciepła. Tym oto sposobem oszczędzamy na rachunkach za energię!
  KOMFORT
  Trudno zaprzeczyć, że obciążenie hałasem wpływa negatywnie na zdrowie. Na głównych arteriach komunikacyjnych w centrach dużych miast poziom hałasu sięga czasami nawet 90 dB. Nasze okna skutecznie chronią przez hałasem i są zaliczane do 5 klasy ochrony akustycznej.